Життя на Фермі

У чому полягає наша місія?

Еко- ферма Плай була створена для того, щоб сповнювати кожен Ваш день неперевершеними, довершеними смаками. Ми зароджуємо сирну культуру в Україні та знайомимо людей з різновидами правильно виготовлених, натуральних сирів. Команда еко ферми працює на повну, для того щоб продукція смакувала як для дорослих, так і для дітей. Ви можете самі в цьому переконатись, зробивши замовлення! Ми впевнені, що Ви будете приємно здивовані та станете нашими постійними покупцями!


Унікальність ферми полягає в відповідальному ставленні до своєї роботи. З господарством Еко-ферми та за процесами сироваріння доглядає сім’я власників які і є гарантом високої якості та натуральності продукту. За допомогою професіональних фахівців з італії та Голандії дотримується стандарти технологічних процесів у виготовлені продукції.


Тільки молоко і нічого зайвого!

Ми використовуємо закваски та ферменти тільки натурального походження, тому продукт є абсолютно натуральним без зайвих домішок.


Еко-ферма Плай налічує 58 голів великої рогатої худоби, та 165 голів малої, з них:

-30 буйволів породи Азіатські водні, Унікальність молока в тому, що жирність може досягати до 10%, а найголовніше, що буйволине молоко є безлактозне. Тому люди з з непереносимістю лактози можуть з легкістю споживати буйволину продукцію.


-28 корів Симентальської породи, які славляться своєю високою продуктивністю. Саме ця порода була використана у відомій всім рекламі шоколаду Milka.


- 165 кіз Альпійської та Зааненска породи. Альпійська коза має притаманний білий колір, проте Зааненська має незвичне коричневе забарвлення.


Ми працюємо для вас!

Фермерське господарство розташовано серед мальовничих карпатських гір. Ця неперевершена атмосферма, чудова природа та свіже повітря. Комплекс почав свою роботу у 2020 році за сучасними технологіями та з дотриманням усіх необхідних норм. Для дотримання ідеальної чистоти молока в нашому розпорядженні знаходиться автоматизоване обладнання для доїння. Правельний раціон їжі для тварин та гуманне ставлення – є запорукою того, що ми отримуємо високоякісне молоко, в якому збережені всі поживні мікроелементи.

X